خدمات تبلیغات در گوگل ، تبلیغ در گوگل ، هاست دامین و طراحی سایت

سرویس تبلیغات در گوگل ، تبلیغ در گوگل ، آگهی گوگل ، ثبت دامین هاست و طراحی سايت

 • آیا امکان تغییر در متن و آگهی تبلیغ وجود دارد؟

  بله. در هر زمان امکان تغییر در متن و کلید واژه ها وجود دارد.

 • آیا امکان تغییر در کلید واژه ها توسط کاربر وجو دارد؟

  بله. در صورتی که سرویس اکانت اختصاصی سفارش دهید این امکان برای شما وجود خواهد داشت. در غير اينصورت تغييرات خود را بوسيله ايميل ارسال فرمائيد.

 • آیا قيمت هر كليد واژه مشخص و منحصر بفرد مي‌باشد؟

  خير. ممكن است يك كليد واژه يكسان در دو تبليغ متفاوت دو قيمت متفاوت داشته باشد و قيمت يك كليد واژه بوسيله گوگل با يك فرمول بسيار پيچيده محاسبه مي‌شود و پارامترهاي اصلي تاثير گذار در آن CTR يا نسبت كليك به نمايش، متن تبليغ، متن سايت، سرعت هاست و مجموعه كليد واژه هاي انتخابي مي‌باشد. بعضي از كاربران به غلط بالا بودن مبلغ يك كليد واژه را مقدار سرچ زياد آن تلقي مي‌كنند كه اين موضوع صحت نداشته و در اكثر مواقع كليواژه هائي كه سرچ كمتري دارند گران تر مي‌باشند.

 • آیا در صورتی که کاربر تبلیغ ما را مشاهده نماید ولی کلیک نکند ما هزینه ای پرداخت می نماییم؟

  خیر. پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک و ورود کاربر انجام خواهد شد.

 • آیا با توجه به فيلترينگ تبليغات گوگل توسط مخابرات اگر كاربري بر روي تبليغ كليك كند و به سايت نرسد گوگل مبلغي از اكانت كسر مي‌نمايد؟

  خیر. در صورتي كه به هر شكلي اعم از فيلترينگ و يا مشكلات اينترنتي كليك بر روي تبليغ به سايت منتهي نشود گوگل هيچ مبلغي از اكانت كسر نخواهد كرد.

 • آیا امکان نمایش تبلیغ در جی میل و سایت های دیگر مانند Alexa وجود دارد؟

  بله. این سرویس Google Network نام دارد که فعال سازی آن رایگان می باشد اما در کل بدلیل نادقیق بودن، فعال کردن آن توصیه نمی شود

 • آیا نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد؟

  بله. نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد و فقط هزینه به ازای کلیک پرداخت می شود.

 • آیا ارزش لغات در گوگل را می توان 1 سنت تنظیم نمود؟

  بله. میتوان ارزش هر لغت را در گوگل با حداکثر 1 سنت تنظیم نمود ولی اکثر لغات (98%) با این مبلغ در صفحه اول گوگل نمایش ندارند و نمایش بصورت تصادفی و در صفحات دیگر گوگل خواهد بود.

 • آیا تعداد ورود در جدول تعرفه های رایان هاست محقق می شود؟

  جهت نمایش در صفحه اول گوگل خیر. جهت نمایش در صفحه اول گوگل ارزش لغات فارسی بصورت میانگین بین 30 تا 50 سنت می باشد که با احتساب آن بطور مثال با یک تعرفه 100 دلاری مقدار حدودی ورود بین 350 تا 200 ورود خواهد بود.

  توجه فرمایید که این اعداد مقدار ورود است و نه مقدار نمایش تبلیغ. ممکن است مقدار نمایش تبلیغ 1000 برابر بیشتر از این اعداد باشد.

 • آیا نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد؟

  بله. نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد و فقط هزینه به ازای کلیک پرداخت می شود.

 • آیا تبلیغ در گوگل محدودیت زمانی دارد؟

  خیر. تبلیغ در گوگل دارای محدودیت زمانی نبوده و تا زمان پایان اعتبار نمایش داده می شود.

 • فرق نمايش تبليغ در قسمت زرد رنگ(يا سبز رنگ) در گوگل با قسمت سفيد رنگ در چيست و آيا تبليغ ما مي‌تواند در قسمت زرد رنگ نمايش پيدا كند؟

  هر دو تبليغ يكسان هستند و تفاوت در نمايش آنها در بودجه‌اي كه براي كليك هر لغت گذاشته مي‌شود است. مثلا اگر بودجه كليك يك لغت يكسان در دو تبليغ يكي 3 سنت باشد و ديگري 8 سنت تعيين شده باشد شانس نمايش در قسمت زرد رنگ تبليغي كه اين لغت در آن 8 سنت تعريف شده است بيشتر مي‌باشد.

  شما هم مي‌توانيد با اضافه نمودن به بودجه خود و بودجه هر لغت شانس نمايش تبليغ خود را در قسمت زرد رنگ بالاتر ببريد و همچنين از رقباي خود نيز بالاتر نمايش پيدا كنيد.

 • چه مقدار طول مي‌كشد تا تبليغ سفارش داده شده ما به رايان هاست فعال شود؟

  زمان تعيين شده فعال شدن تبليغ در گوگل در سايت گوگل بين 2 تا 12 ساعت تعيين شده است ولي در بيشتر مواقع اگر سرعت هاست شما مناسب باشد و محتواي آن نيز سبك باشد در حدود نيم ساعت بعد از تعريف آن در گوگل فعال خواهد شد. و در طول اين مدت زمان گوگل محتواي سايت ، تبليغ شما و همچنين مجموعه لغات را بررسي مي‌كند.

 • آیا نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد؟

  بله. نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد و فقط هزینه به ازای کلیک پرداخت می شود.

 • آیا نیاز به مشاوره دارید؟